• telegram
  • viber
  • WhatsApp
  • 09:00 - 21:00

Що таке прибирання? Здається, що немає нічого простішого, був би час і бажання. Там пил протерти, там пропилососити, тут помити. Начебто нічого складного. Насправді, за 10 років роботи в клінінгу, ми переконалися, всі вміють рівномірно розподіляти бруд, а не прибирати. Прибирання - це догляд за простором, в якому ми проводимо більшу частину свого часу: де ростуть наші діти, де ми відпочиваємо, набираємося сил, мріємо, будуємо плани на майбутнє. Читати далі...

І як ми за цим доглядаємо? Що думає наш будинок про нас?

Правильно прибираючи своє житло, Ви і Ваша сім’я будете перебувати в оточенні потужного енергетичного позитиву. Адже прибирання – це не тільки наведення візуального блиску, але і видалення негативної інформації у вигляді забруднень різного терміну і походження.

Коли ж варто звертатися до професіоналів?

Відповідь – однозначно на стадії початку ремонту, будівництва, перепланування і т.д.

Нам, як досвідченим клінерам, є що Вам запропонувати – дізнатися і взяти на озброєння. І це економія Ваших коштів.

Будівельник або майстер не буде думати, про те, щоб залишити своє робоче місце чистим після себе, він здасть роботу, отримає гроші і піде. А Ви потім будете відкривати для себе несподівані «сюрпризи». Розбитий кахель, порвані шпалери, подряпаний паркет і т.д.

Щоб уникнути цього ми пропонуємо Вам таку послугу як «ведення будівництва», вона включає в себе прибирання та контроль об’єкта під час ремонту. Ми вчасно застелити паркет, так що б на нього нічого не потрапило (фарба, розчинник), накриємо сантехніку і т. Д., Тобто проконтролюємо чистоту об’єкта під час ремонту. І таким чином, виключивши будь-які «сюрпризи», заощадимо Ваші гроші і нерви.

Звичайно ж друга причина нам зателефонувати -це генеральне прибирання. У кожен куточок Вашого житлового приміщення повинна торкнутися рука людська під час генерального прибирання. Геть всякий мотлох і сміття з балкону, напівпорожні баночки з під крему з туалетного столика, флакончики з шафок – Все, що залишалося на всякий випадок, але так і не було використано .Все це варто прибрати і тоді, сяючий, оновлений будинок з вдячністю прийме своїх мешканців!

І Ви помітите – настрій то покращився!

Окремим рядком можна відзначити прибирання після ремонту. Багато смішних історій, які замовнику або виконробу обходяться в копієчку, можна почути від людей, які бачили роботу «професійних клинеров».

І це зрозуміло, у людей які працюють на агентство, немає мотивації або платять мало, вимагають багато. Жоден менеджер не закатає рукава і не встане прибирати разом з ними.

Ми гарантуємо, що якщо наші дівчатка, з якими ми працюємо дуже давно разом, не встигатимуть закінчити прибирання після ремонту або миття вікон, ми будемо працювати з ними нарівні і здамо об’єкт в обіцяний термін.

Як говоритися домовленість дорожче грошей.

При генеральному прибиранні присутність нашого менеджера буде обов’язковим, так само і на митті вікон.

На ринку клінінгових послуг в м.Одесі пропозиції від приватних осіб, а в основному це жінки передпенсійного віку з відповідним рівнем підготовки, або ті для кого це просто друга робота. Їхні послуги набагато дешевше професійних, а й якість роботи відповідне.

Тому звернувшись до нас Ви отримаєте якісне обслуговування Вашого об’єкту від початкового етапу до повного завершення робіт, з подальшими консультаціями по догляду за Вашим будинком.

Хто ми

Ми – одеська клінінгова компанія. Працюємо на ринку з 2013 року, на нашому рахунку більше сотень успішно виконаних замовлень.

Що ми робимо

Ми надаємо професійні послуги з прибирання, призначені для того, щоб ваш будинок був ідеально чистий і ви могли зосередитися на більш важливих для вас справах.

Наша місія

Наше завдання – вислухати наших клієнтів, зрозуміти їх потреби і забезпечити винятковий рівень послуг з прибирання житлових і комерційних приміщень.

ПРИЧИНИ ВИБРАТИ НАС

MARY JANE знаходиться в Одесі. У нас хороша репутація і ми виділяємося на тлі інших клінінгових компаній.

1

ЧИСТОТА

Ми створюємо не просто видимість чистоти, а дбаємо про дійсно глибокому видаленні забруднень.

2

ПРОВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ми приїжджаємо до вас з професійним обладнанням та використовуємо тільки безпечні дезінфікуючі засоби і сертифіковану хімію.

3

НАДІЙНІСТЬ

Ми працюємо на ринку з 2013 року, на нашому рахунку більше сотень успішно виконаних замовлень.

4

КОМАНДА

Наша команда завжди готова прислухатися до вас і ваших побажань в ході робіт. Де бути особливо акуратними або чому приділити особливу увагу.

ПРИБРАНИХ ОБ’ЄКТІВ

ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

ЗАВЕРШЕНИХ ПРОЕКТІВ

ПРИБРАНИХ КВАРТИР