• telegram
 • viber
 • WhatsApp
 • 09:00 - 21:00

Прибирання після ремонту в Одесі від клінінгової компанії «Mary Jane» – це гарантована якість прибирання вашого будинку по найприйнятнішою ціною. Замовте клінінг після ремонту у професіоналів своєї справи і ви отримаєте відмінний результат в найкоротші терміни. Залиште заявку і наш менеджер зробить для Вас індивідуальний точний розрахунок вартості прибирання!

Клининг уборка после ремонта Одесса
Уборка после ремонта

Прибирання після ремонту в Одесі за вигідною ціною

Прибирання після ремонту – складне і копітке заняття, адже від будівельного пилу не так то просто позбутися! Найчастіше недостатньо просто пропилососити і один раз вимити підлогу. Вимити необхідно все, де він може бути і по багато разів. А після, так само, необхідно дочекатися поки пил, який витає в повітрі осяде і вимити все заново. Без застосування необхідних миючих засобів, що дозволяють ефективніше його прибрати – цей процес і зовсім може затягнутися дуже надовго. Більш того в більшості випадків після ремонту з’являється і безліч інших проблем. Затирка, шпаклівка, розмазаний силікон, цемент та будь-що інше, що обов’язково необхідно прибрати, але не всі знають як саме це зробити. У такій ситуації набагато краще довіритися професіоналам, ніж самим намагатися позбутися  проблем.

Ціни на прибирання після ремонту в Одесі

Бажаєте замовити прибирання після ремонту в Одесі? Компанія «Mary Jane» пропонує Вам співпрацю на дуже вигідних умовах!

Замовити прибирання після ремонту
ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУЦІНИ
Квартира до 30 м²від 1500 грн
Квартира до 60 м²від 2500 грн
Квартира до 90 м²від 3500 грн
Квартира від 100 м²від 45 грн м²
Упаковка і вивезення сміттяціна за домовленістю
Глибоке очищення підлоги з натурального каменю і мармуру з використанням спеціальноїтехніки та засобівціна за домовленістю
Полірування мармуруціна за домовленістю
Нанесення захисного покриття на підлоги з натурального каменю і мармуруціна за домовленістю

*Прибирання після ремонту включає в себе знепилювання, очищення підлогових покриттів від слідів будівельних робіт (фарба, побілка), сухе і вологе прибирання поверхонь, чищення радіаторів, прибирання сан. вузлів з очищенням плитки, а також кухонь і кухонних меблів.

Ми гарантуємо

Наша репутація важлива для нас. Ми зробимо все можливе для того, що б завершити роботу в обумовлені терміни і зробити це максимально якісно. Якщо результат нашої роботи не задовольнив вас – ми завжди раді вислухати ваші зауваження і заново повернутися в ті місця, де на вашу думку приділили мало уваги.

Наша місія

 • Надавати високоякісні послуги
 • Економія вашого часу
 • Використовувати тільки якісні, що не пошкоджують поверхні чистячі засоби
 • Забезпечити стабільні робочі місця з можливістю оплати праці
 • Ми приділяємо особливу увагу тому, що б в ході робіт не було нанесено ніяких пошкоджень вашої меблів, ремонту або техніці
 • Здивувати вас

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

 • Скільки людей прийде, щоб прибрати мій будинок?

  В середньому для приміщення виділяється близько 2-3 осіб. На великі площі виділяється близько 5. Все залежить тільки від вас! Якщо вам необхідно провести прибирання в стислі терміни – ми виділимо необхідну кількість осіб для того, що б встигнути вчасно!

 • Чи повинен я бути присутнім на прибиранні?

  Це не обов’язково. Ви можете як бути присутнім, так і просто залишити ключі і приїхати тільки до моменту завершення робіт.

 • Скільки часу займе мій будинок?

  В залежності від площі від 1 до 3 робочих днів. Робочий день триває з 9.00 до 18.00.

  Якщо такий графік Вас не влаштовує – ми завжди готові обговорити зручний для вас час.

  • Безпечно для тварин

   Так само спеціально для вас ми можемо використовувати екологічно чисту хімію безпечну як для навколишнього середовища так і для ваших домашніх вихованців. Ваші вихованці є цінним членом вашої родини!

  • Завжди вчасно

   Ваш час для нас важливо. Ми завжди забезпечуємо своєчасне прибирання

Професійне прибирання після ремонту в Одесі

Ви закінчили ремонт і тепер приміщення потребує ретельного прибирання? Ми пропонуємо Вам скористатися допомогою команди професіоналів, які в найкоротші терміни зроблять прибирання після ремонту в Одесі.

Ремонт – завжди значуща подія, адже це вкладення не тільки грошей, але і часу, і душі. Існує, як мінімум, дві причини, через які серце завмирає від думки про майбутній ремонт. Перша – передчуття змін і результату після оновлення приміщення, а друга – виснажлива прибирання бруду після завершення робіт. Якщо ви не хочете возитися з будівельним пилом, плямами від фарби, шпаклівки, і іншими дрібницями, то наша компанія до Ваших послуг.

Прибирання квартир, будинків та офісів після ремонту “Під ключ”

Потрібно враховувати, що прибирання будинку, квартири або офісу після ремонту має свої тонкощі. Крім того, що це дуже клопітка заняття, будівельні забруднення мають підвищену стійкість до видалення, і часто стандартні методи побутового прибирання не тільки малоефективні, але і, більш того, можуть нашкодити. Саме тому коштувати довірити прибирання після ремонту в Одесі професіоналам з компанії Мері Джейн. Адже ми використовуємо тільки спеціальне клінінгові обладнання та миючі засоби, і точно знаємо, як не зіпсувати Ваш ремонт, в який було вкладено так багато сил і коштів.

Прибирання після ремонту від клінінгової компанії Mary Jane в Одесі – це гарантія якісно виконаної роботи, яка завжди виконується в чітко встановлені терміни, за вигідною для Вас ціною. Всі деталі вашого замовлення ретельно обговорюються заздалегідь, з огляду на можливі нюанси і побажання. Наприклад, такі як прибирання за допомогою спеціальних миючих засобів, які безпечні для Вас, і вашого домашньої тварини. Наш багаторічний досвід роботи є гарантією того, що Ви залишитеся задоволені прибиранням після ремонту в Одесі!